אני שמחה שאתם כאן איתי, בעיקר כי אני יודעת שאתם חווים קושי או אתגר רגשי בחייכם ואתם רוצים לשנות, כי אתם מאמינים שאפשר ומגיע לכם ולילדים שלכם לחיות באושר משפחתי אמיתי, ואני שמחה להיות זו שזוכה להעניק לכם את הכלים והידע כדי להשיג את החיים המאושרים שאתם חולמים עליהם. כאן בדף תוכלו למצוא את מגוון השירותים שאני מציעה, בהם תוכלו לבחור את הדרך שלכם להשגת הכלים עבורכם, וגם אם אתם לא בטוחים מה הכי יתאים לכם כדי לפתור את האתגר הרגשי בחייכם, אני כאן כדי לייעץ ולכוון אתכם לתהליך האידיאלי עבורכם.

הדרכת הורים

הדרכת הורים

הורים לילדים, אתם לא לבד כמו הורים רבים ונפלאים, גם הילדים שלכם לא מקשיבים לכם, עושים מה שבא להם, מדברים בחוסר כבוד, לא עומדים במשימות שלהם, ובסוף אתם מוצאים את עצמכם מאיימים, צועקים, מענישים ובעיקר מתוסכלים מחוסר האונים אל מול חינוך הילדים שלכם. תדעו שיש פתרון, כי השינוי מתחיל בכם, ההורים! במסגרת הדרכת ההורים, אספק לכם את כל הכלים המעשיים *להבין את הילד שלכם ולקדם אותו *ליצור תקשורת טובה ואמיתית איתו. *ולהגיע למערכת יחסים בריאה ואווירה רגועה. בתום מפגשי ההדרכה, תגלו: שינוי בתגובות שלכם, בהבנת ילדיכם, בתובנות וברגשות שלכם. תדעו להתמודד ולהגיב לכל קושי. המהפך יראה ישר באווירה המשפחתית, ביחסים שלכם איתם ועם הסביבה. לשיחת ייעוץ, השאירו פרטים כאן למטה ואחזור אליכם בהקדם.

קרא עוד
טיפול רגשי לילדים ונוער

טיפול רגשי לילדים ונוער

טיפול רגשי לילדים ונוער נראה שמשהו מציק לילד שלכם, הוא מתנהג בצורה קיצונית, ומשהו מרגיש לכם לא בסדר, שמשהו עובר עליו, אולי הילד בעצמו מעלה קושי ורצון לשנות. דעו שילדים לעומת מבוגרים, לרוב אינם מבטאים מצוקה או קושי באופן מילולי, המצוקה תתבטא בדרך כלל בהתנהגות חריגה, בתפקוד היומיומי ובמערכות היחסים עם הסביבה הקרובה שלהם ואתכם, לכן, חשוב להיות ערניים ולהבחין בסימנים. אני כאן עבורכם כדי לעזור לכם לפתור כל סוגיה רגשית, ולהעניק לילד שלכם את הכלים להתמודד ולהתפתח מכל משבר, לכל שאלה אני כאן, השאירו פרטים כאן למטה, לשיחת ייעוץ ללא התחייבות, במקרים דחופים ניתן להתקשר 052-4243750

סדנאות והרצאות

סדנאות והרצאות

"איך מפתחים יכולות רגשיות בילדים?" - הרצאה חשובה ומעוררת השראה, הפותחת פתח לחשיבה ותפיסה הורית, עם הכוונה טיפולית ששמה דגש על חיזוק היכולות הרגשיות, לטובת בריאות הנפש של הילד. "לשחרר את הלביאה" - הורים רגועים-ילדים מאושרים. הרצאה על הבורות הפסיכולוגיים של האימהות וההורות. "ארגז הכלים להורים" - סדנאות להורים המבקשים לשפר את מיומנויות ההורות ולהכניס לביתם שינוי משמעותי, כדי להשיג אושר משפחתי. לברור המחזורים הקרובים - השאירו פרטים

טיפול מבוגרים

טיפול מבוגרים

טיפול במבוגרים כל אדם סוחב בתוך הלב שלו משקעים, שמשליכים על המציאות הנוכחית שלו, ומשפיעים על האושר שלו. שנים של ליווי הורים בתהליכי הדרכה עם נשים וגברים כאחד, צברתי ניסיון רב בהבנת הרגש של כל אדם כאינדיבידואל, תת המודע האישי שלו ועל המשמעות הגדולה בטיפול במשקעים הללו, כדי להסב אושר לכל אחד ולאפשר לו לצמוח ולהתפתח בחייו כאדם וכהורה. רכשתי את הכלים להתבונן פנימה לנפשו של כל אדם, זכיתי לסייע להמון אנשים במשברים ובאתגרים אישיים, וזאת כדי להעצים את היכולות שיש לכל אחד כדי להתמודד עם החיים עצמם ולהשיג את החיים והאושר שכל אחד מאחל לעצמו. ולמען האמת, עברתי גם בעצמי מסע מרגש, ואני יודעת שאוכל לסייע גם לכם.

קורסים ומדריכים דיגיטלים

קורסים ומדריכים דיגיטלים

כדי להיות הורים מודעים, שלמים עם עצמם ומטיבים תמיד חשוב ללמוד ולהתפתח! הקורסים הדיגיטליים הוגדרו כידע חובה לכל הורה שרוצה לייצר רוגע ובטחון בביתו!! הם נותנים המון כלים וערך, כולל את היכולת להתפתח בהורות ולעבור תהליכים פנימיים דרך חוברות העבודה המעמיקות של הקורסים.

קרא עוד