כתבה מתוך 'הארץ'

כתבה מתוך 'הארץ'

18/12/2022

רוזלין זוהר - מטפלת רגשית מומחית בקשיים רגשיים והתנהגותיים מלווה הורים בתוכנית ליווי ממוקדת ומקצועית ליצירת שינוי הוליסטי ומהיר עם ילדיהם. התוצאות מדברות בעד עצמן. בכתבה על הדרכת הורים: כיצד ניתן להעצים את הילדים ולחזק את הקשר בבית? המציאות המורכבת שאיתה מתמודדים ילדים ובני נוער מובילה לאתגרים רבים. אולם יש דרך לסייע לילדים ולחזק את הקשר איתם באמצעות הדרכת הורים שמעניקה כלים שאותם הניתנים ליישום בבית.

קרא עוד
מגזין נשים

מגזין נשים

25/05/2022

אימהות רבות מתוסכלות בעקבות קשיים של ילדיהן, הן לא בטוחות האם אכן קיים קושי? התהליכים הרגשיים שהילדים עוברים הם מורכבים ומשתנים בשלבי ההתפתחות; תחילה בינקות מתבטאים ביכולת להירדם, יכולת להיפרד מאמא, יכולת לאכול באופן עצמאי ואף היכולת לשחק. מאוחר יותר מיומנויות רגשיות אלו הופכות ליכולת לגבש אישיות עוצמתית ולהתמודד עם מסגרת חברתית, גמילה, פרידות, התמודדות עם תסכולים ובגיל הנעורים נראה זאת גם בשיתוף פעולה בבית, בפניות ללמידה בעצמאות ובטחון לקדם את עצמם. אז איך מעצימים?

קרא עוד
mako נשים

mako נשים

07/05/2022

קטעים מתוך הספר 'קצוות' המתאר סיפורן של חמש נשים (את חלקן ליוויתי) בהתמודדויות מורכבות בחיי נישואים, נשים הסופגות אלימות סמויה וכלל לא מודעות לכך. הספר קיבל את הטסטמוניאל של ליהיא לפיד.

קרא עוד
פודקאסט - הבנת הלב מנצחת הכל!

פודקאסט - הבנת הלב מנצחת הכל!

22/11/2022

פרק 2 - איך מגדלים יכולות רגשיות בילדים שלנו? הורות וגידול ילדים מהזווית הרגשית. מתאים לכל מי שרוצה להעמיק בזווית הרגשית שבגידול הילדים שלנו או בעצמינו.

קרא עוד